ABOUT BUJIN

burak 1BUJIN Ekim 2003 de Etiler de kuruldu. Şuan hala tek bir mekan ve tek bir anlayış ile çalışmaya devam ediyor, “nasıl antrenman yaparsan o kişi olursun” Bujin de grup dersleri veya üyelik sistemi bulunmamaktadır. Sadece özel eğitimler alabilirsiniz, bunun için hocalar tarafından kabul edilmeniz gerekir, Belkide burası size göre bir yer olmayabilir, vaktinizi boşa harcamanızı istemeyiz.

BFC konsepti
Boxing: Bujin in temelini oluşturan boks sistemi , ne yapmaya gelirseniz gelin, mutlaka boks öğrenmenizi isteriz. Taner Özal Old school – Mehmet Apak pro boxing – Barry Robinson a million styles boxing – Cenk Biber fighting & sparring specialist – Recep Ok classic boxing. BUJIN farklı hocalar ve sitiller çalışarak en mükemmel füzyonu yarattı.

 

Muay Thai – Kick boxing
Boks alt yapısı olan bir Muay Thai stilimiz var, tüm öğrettiklerimiz ringlerde öğrendiğimiz gerçek tecrübelerdir. Biraz BUJIN boksu ve Muay thai nin 8 silahı.

Brazilian jiu-jitsu
Bujin BJJ ve MMA sporlarını Türkiye de ilk yapan kulüptür. Jiu-jitsu bir savunma tekniğidir ve size hertürlü durumda tepki göstereceğiniz bir refleks kazandırır.
Bujin Helio Soneca jiu-jitsu nun temsilcisidir .

Athletic development
Kendimize ait bir antrenman sistemimiz ve beslenme programımız var, Kısa sürede iyi sonuçlar almak, kondisyon ve kuvvetde devamlılık, güçlenmek, koordinasyonu geliştirmek, atletik bir vücuda ship olmak.
Mark Twight’dan öğrendiklerimiz , Ebru Bütünay ın katkıları. BFC metodu bir çok kez kendini kanıtladı.